Mgr.Roman Chlebec kreatívny web developer

Vybrané projekty (1999—2019)

Studio Style Weby | Info | Kontakty |


HokejPortal.sk

Hokejový magazín HokejPortal.sk

2004 –

– športové, spravodajstvo, komunitný portál, programovanie, bannery, marketing, rozvoj

Studio Style vyvíja HokejPortal.sk od samotného počiatku. Autorom pôvodného kódu je Tomáš Dobrotka. Počas jeho vývoja sme priniesli množstvo inovatívnych riešení a nápadov, ktoré z hokejportálu postupne vybudovali rešpektované internetové médium.

Autorom prvej a druhej verzie dizajnu a loga hokejportálu je Jozef Chúťka, slogan "O hokeji bez mantinelov" vymyslel Roman Chlebec. V súčasnosti pripravujeme tretiu verziu dizajnu.

Viac informácií o HokejPortal.sk si môžete prečítať v nasledovnom citáte z nášho inzerátu uverejnenom v hokejovej ročenke 2011.

Hokejportál je najlepšia hokejová komunita na Slovensku

Tisícky ľudí sa každý rok zapájajú do diskusií, súťaží a aktivít, ktoré hokejportál organizuje pre slovenských fanúšikov a hokejovú verejnosť.

Hokejportál je najaktívnejší slovenský hokejový portál

Denne prináša vlastné články, rozhovory, videospravodajstvo a fotogalérie o témach, ktoré sledujú fanúšikovia i odborná verejnosť. Každý týždeň o týchto témach diskutujú stovky užívateľov. V priemere pribudne viac ako 800 príspevkov denne.

Hokejportál je originálny a inšpirujúci

Ako prvý na slovensku priniesol užívateľskú karmu na princípe vzájomných vzťahov medzi užívateľmi. Ako prvý spustil live textové prenosy zo všetkých zápasov extraligy. Organizuje anketu o najobľúbenejšieho rozhodcu extraligy. Má rubriku očami fanúšikov. Každý užívateľ môže písať svoj hokejový blog.

Hokejportál má rešpekt

Spravodajstvo na HokejPortal.sk ale a jeho diskusie čítajú nielen fanúšikovia, ale aj odborná verejnosť a hokejoví funkcionári. HokejPortal.sk podporuje fankluby, hokejové školy, benefičné zápasy, dražby dresov, exhibície, aktivity SZĽH a podobne.

Čo si ceníme najviac, je fakt, že hokejportál je prvý a pravdepodobne jediný portál na Slovensku ktorý aktívne dbá na slušnosť, toleranciu a vzájomnú úctu diskutujúcich. Na hokejportáli sú užívatelia v dobrej spoločnosti!


Stránka: www.hokejportal.sk


Hokejportal.sk patrí do siete športových portálov združených pod spoločným názvom SportPortal.sk.

Daľšie stránky v sieti: futbalportal.sk, basketportal.tv